Kontakt

Zapewniamy naszym klientom najwyższe standardy obsługi, oraz indywidualne traktowanie. Nasze dewizą jest kompetencja i przyjazne nastawienie, ukierunkowane na obustronne korzyści. Poniżej znajdziecie Państwo dane kontaktowe podzielone na odpowiednie sekcje.

 

NASZE ODDZIAŁY:

logo

 

Częstochowa

ul. Bór 66k

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 09.00-17.00

czestochowa@zikom.pl
 
+48533470716
+48531503299

logo

 

Kielce

ul. Wesoła 24

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10.00-18.00

kielce@zikom.pl
 
+48531500849
 
 

logo

 

Lublin

ul. Rusałka 17/3A

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10.00-18.00

lublin@zikom.pl
 
+48530033123
 
 

logo

 

Rzeszów

ul. Rejtana 69 (CH E.Leclerc)

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10.00-18.00

rzeszow@zikom.pl
 
+48668800768
 
 

logo

 

Białystok

ul. Św. Rocha 14a         
(DH Wenus)

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10.00-18.00

bialystok@zikom.pl
 
+48884003035
 

logo

 

Jędrzejów

ul. Daszyńskiego 4

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 09.00-17.00

Sob: 09.00-13.00

jedrzejow@zikom.pl
 
41 386 56 26
 
 

logo

 

Tychy

ul. Budowlanych 55a

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 09.00-17.00

Sob: 09.00-13.00

tychy@zikom.pl
 
+48503314949
 
 

logo

 

Lubin

ul. Wyszyńskiego 8

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 09.00-17.00

lubin@zikom.pl
 
+48767432004
 
 

logo

 

Gniezno

os. Wł. Łokietka 29/2

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10.00-18.00

Sob: 10.00:14.00

gniezno@zikom.pl
 
+48502038796
 
 

logo

 

Krosno

ul. Czajkowskiego 94

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 09.00-17.00

Sob: 09.00:13.00

krosno@zikom.pl
 
13 420 30 30
 
 

logo

 

Łódź

ul. Piotrkowska 85

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10.00-18.00

Sob: 10.00:15.00

lodz@zikom.pl
 
501703093
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIAŁ KLIENTA KLUCZOWEGO:


Maciej Kowalski
m.kowalski@zikom.pl
 
tel +48664842693
gg 39380745

szymon Michał Mędrzecki
m.medrzecki@zikom.pl
 
tel +48668800880
gg 50264087

 

 

 

 

 

 

OBSŁUGA KLIENTA:


marcin Marcin Górny
Aukcje ALLEGRO
allegro@zikom.pl
tel +48343438395