O nas

 

Firmę ZIKOM tworzą ludzie z pasją. Tylko, a może aż tyle.

Misją firmy jest dystrybucja wysokiej klasy sprzętu komputerowego.

Wyzwanie, jakiemu staramy się podołać każdego dnia, to utrzymanie najwyższego poziomu zadowolenia naszych klientów. Istniejemy na rynku od 10 lat. Przez ten czas z małej, jednoosobowej firmy przeobraziliśmy się w przedsiębiorstwo zatrudniające kilkunastu pracowników, posiadające oddziały w kilku miastach, a naszą ambicją jest dotarcie z oferowanymi rozwiązaniami do każdego zainteresowanego klienta.

Mamy na swoim koncie wiele sukcesów, w tym:

 

  • wyposażenie wielu szpitali, szkół, urzędów w odnowiony sprzęt IT;
  • ścisłą współpracę z gronem kilkuset stałych klientów z sektora prywatnego i publicznego;
  • wykreowanie terminu „komputer odnowiony”.

 

.

Czemu outlet komputerowy? Ponieważ oferowany przez nas asortyment to sprzęt o nierzadko wyższych parametrach niż popularne, konsumenckie rozwiązania, o wiele trwalszy i ergonomiczny w użytkowaniu. Doskonale widać tą kwestię poprzez odniesienie do cen modeli przez nas oferowanych w momencie wejścia na rynek.

Powyższy przykład w doskonały sposób pokazuje relację między sprzętem outletowym, a nowym. Każdy komputer, laptop, drukarka, monitor czy podzespół w naszej ofercie jest przygotowywany do sprzedaży poprzez:

 

  • Weryfikację stanu technicznego;
  • Sprawdzenie stanu wizualnego;
  • Doposażenie w pełne okablowanie i akcesoria.

 

gwarancja

Taki wieloetapowy proces selekcji sprzętu pozwala nam oferować komputery outletowe, oraz udzielać na nie aż 12 miesięcy gwarancji, z możliwością poszerzenia do 24 miesięcy.

Żadna firma nie istnieje bez ludzi. Firma to ludzie, którzy ją tworzą. ZIKOM to pasjonaci informatyki i sektora IT. Każdy nasz pracownik posiada nie tylko profesjonalną wiedzę, ale także ogromny zapał w tworzeniu przedsięwzięcia, jakim jest ZIKOM. Przekraczając nasz próg możesz mieć pewność, że wyjdziesz w pełni usatysfakcjonowany!


Już dziś zapukaj do naszych drzwi – wszystkie dane kontaktowe z zakładce kontakt.