Serwis

855x200

 


 

 

 

 

Szukasz sprawdzonego serwisu komputerowego?
Przeraża Cię samodzielna naprawa komputera i wolałbyś ją zlecić profesjonalistom?

Jeśli tak – trafiłeś idealnie. Wykonujemy pełen zakres serwisu sprzętu komputerowego – od drukarek, sprzętu sieciowego, po laptopy i komputery. Jakiekolwiek problem z konfiguracją programów, nie działające sterowniki, komputer zawiesza się samoczynnie bądź w ogóle nie chce się uruchomić? Dla naszego zespołu to żaden problem! Oddając swój sprzęt do naprawy w naszej firmie, masz pewność iż otrzymasz w pełni rzetelną ekspertyzę oraz nie pozostaniesz sam na placu boju – doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, a w przypadku potrzeby wymiany części większość popularnych podzespołów posiadamy praktycznie od ręki!

Mamy świadomość jak szalenie istotny w dzisiejszych czasach jest dla większości z nas nasz sprzęt komputerowy – obojętnie czy wykorzystujemy go do komunikacji, rozrywki, surfowania po internecie czy też do pracy, każdy dzień zwłoki jest dla nas irytujący i mocno komplikuje nam nasze codzienne sprawy. Dlatego powierzając swoją naprawę w firmie ZIKOM, możesz mieć pewność iż zostaniesz obsłużony przez wykwalifikowanych fachowców najszybciej jak to tylko możliwe.

Zajmujemy się między innymi:
- Usuwaniem wirusów, trojanów i dialerów
- Instalacją i konfiguracją oprogramowania
- Instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych
- Naprawą płyt głównych, wymiana układów BGA
- Naprawą sprzętu komputerowego
- Konfiguracją sieci LAN, routerów oraz acces point
- Odzyskiwaniem danych 
- oraz wiele innych

Wystarczy że skontaktujesz się z naszym serwisem –  przez wiadomość e-mail lub telefonicznie, a udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

Nasz serwis znajdziesz we wszystkich naszych oddziałach!

- Częstochowa ul. Bór 66k 
- Kielce ul. Orla 4
- Lublin ul. Rusałka 17/3A
- Rzeszów ul. Rejtana 69 ( CH.E. Lecrelc)
- Białystok ul. Św. Rocha 14a (DH Wenus )
- Radom ul. S.Zbrowskiego 100

Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT