Współpraca B2B

Witamy na stronach dla Partnerów Biznesowych.

Naszą filozofią we współpracy b2b jest szeroko rozumiana synergia. Na każdym etapie kooperacji zapewniamy najwyższe standardy handlowe. Właściwe relacje ze współpracującymi firmami są dla nas priorytetem!

Dlaczego my? To proste:

 

1. Jakość 
Proponujemy sprzęt odnowiony, a więc przygotowany wizualnie i technicznie do dalszej odsprzedaży. Czy wiecie Państwo ludzie kupują oczami? Nasz sprzęt nadaje się do postawienia na regał sklepowy już w pierwszej chwili po rozpakowaniu!

2. Elastyczność 
Sytuacja „win-win” to jedyny scenariusz, który akceptujemy. Nasi kooperanci są traktowani indywidualnie, a nie taśmowo. Oferujemy możliwość uzyskania wysokich rabatów, faktur terminowych, oraz gwarancję do 24-miesięcy. 

3. Rzetelność 
Decydując się na współpracę z nami zyskujecie Państwo solidnego i stabilnego dostawcę sprzętu o zdobywanej latami pozycji rynkowej. Profesjonalizm to nasze drugie imię.

W celu nawiązania współpracy na płaszczyźnie „business to business” proszę o kontakt na adres m.kowalski@zikom.pl

 

(…) Współpraca między naszymi firmami trwa od dłuższego okresu i w tym czasie układa się wzorcowo. Przedsiębiorstwo ZIKOM oferuje sprzęt kompletny, bez ukrytych wad, w przyzwoitym stanie wizualnym i technicznym

Łukasz Stwora, ASC Bielsko-Biała

(…) warto wspomnieć o należytym, wysokim poziomie obsługi klienta biznesowego. Dział handlowy, odpowiedzialny z kontakty b2b kompleksowo realizuje zamówienia, przykładając maksimum wysiłku dla satysfakcji kontrahenta.

Adam Barlak, ABA Kartuzy

(…) Jak najbardziej polecamy firmę ZIKOM jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę ZIKOM jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Radosław Jędrzejczyk,  BRTech S.C. Nowy Targ

Super sprzedawca, dobry sprzęt szybki serwis miła obsługa

Jakub Łasut, TechMaster Żywiec